Остані відгуки

  April 2024
  M T W T F S S
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  2930  

  Архів

  Нехай весь рік триває день довкілля!

  Другий місяць поспіль в державі тривають масові суботники з нагоди Всеукраїнського дня довкілля. Завдяки широкій підтримці громадських організацій, представників органів влади, небайдужих громадян це свято стало днем активних практичних дій на захист навколишнього середовища.Не залишилися осторонь загальнодержавної справи і працівники національного природного парку «Білобережжя Святослава». Крім «генерального прибирання» узбіччя дороги Миколаїв-Очаків, ініційоване Очаківською райдержадміністрацією, та невеликого клаптика території біля офісу організації по вулиці Леніна, на всіх чекала ще й значна прибережна смуга національного парку на Кінбурнській косі.

  Суботнього дня 5 травня екодесант висадився на території коси з серйозними намірами зробити цей райський куточок нашого району ще чистішим. Звісно, найбільше пет-тари, як завжди, виявилося на Кінбурнській стрілці, в місцях масового відпочинку людей. Пластикові пляшки, поліетиленові пакети й інший побутовий непотріб ретельно фасувався в мішках для сміття. П’ять годин напруженої роботи не тільки дозволили насолодитися красою  первозданної матінки-природи, але й зробити благородний внесок в її очищення та збереження.

  Всі ми прагнемо, щоб Україна стала екологічно чистою державою, і якщо кожен почне з малого – піклуватиметься про чистоту місця, де живе,                працює, навчається, відпочиває, то світ обов’язково стане кращим!

  Відділ еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою національного природного парку «Білобережжя Святослава

  Комментарии закрыты.