Остані відгуки

  April 2024
  M T W T F S S
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  2930  

  Архів

  Який цікавий світ навколо, Ти, друже, тільки придивись!

  У екоосвітньому класі регіонального ландшафтного парку “Кінбурнська коса” підсумовані результати щорічного краєзнавчо-природничого конкурсу “Краю мій рідний!”. 45 учнів 7-10 класів м. Очаків вивчали природу та історичне минуле Кінбурна, відповідали на запитання щодо збереження    унікальних  пам’яток живої природи коси та розробляли емблему новоствореного національного природного парку “Білобережжя Святослава”.  За результатами теоретичного туру всі його учасники отримали сертифікати.

  Але головна нагорода очікувала 25 переможців теоретичного туру – це екскурсія на Кінбурнську косу. 15 травня школярі відправилися у подорож екологічними стежками коси: серед піщаного степу вони відвідали “острівок” первозданного лісу –   Ковалівську сагу, на приморських луках – орхідне поле, милувалися мальовничими озерами, “спілкувалися” з тваринами у місцевому зоопарку, купалися у теплих водах Ягорлицької затоки.

  Для учасників екскурсії співробітники РЛП “Кінбурнська коса” та НПП “Білобережжя Святослава”  підготували подорож на озеро мігруючих птахів,  де всі бажаючи мали змогу спостерігати за птахами та взяти участь у орнітологічній вікторині.

  Ще більшу зацікавленість проявили учні, відвідавши традиційну стежку таємниць, на якій  їх очікувало знайомство з лускатими друзями – зміями. Після незвичайного знайомства з екологією та проблемами охорони середовища багато учнів провели фотосесію.

  Учасники подорожі отримали від РЛП “Кінбурнська коса” путівники по заповідних стежкам Причорномор’я.

  Відомий скульптор з Миколаєва Дмитро Каріновський виготовив гіпсові погруддя генералісимуса А.В. Суворова та передав їх у подарунок переможцям конкурсу, які набрали найбільшу кількість балів. Це учні ЗОШ № 4: Анна Хворостіна, Ірина Колісник, Ілля Мурич, Олег Ткачук, Анна Якубова; учень ЗОШ № 1 – Артем Журавко, учень ЗОШ № 2 – Сергій Дейнеко, учениці ЗОШ № 3 – Даша та Софія Ячмінь.

  Організатори конкурсу щиро дякують за допомогу О.Г.  Голодницькому – депутату обласної ради від Партії регіонів, О.І. Сидоренко – директору фірми ТОП Сервіс Юг, А.В. Падалко – капітану катера “Козирка”, В.С. Дяченку – водію автобуса, А.М. Бородіній – кухарю Покровської ЗОШ, сподіваючись на подальшу підтримку екоосвітніх заходів.

  І.В. Форманюк, координатор конкурсу “Краю мій рідний!”

  Комментарии закрыты.