Остані відгуки

  May 2024
  M T W T F S S
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031  

  Архів

  ОРГАНІЗАЦІЯ РЕКРЕАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ТЕРИТОРІЇ ПАРКУ

  В рамках реалізації положень Проекту організації території Національного природного парку «Білобережжя Святослава», охорони, відтворення його природних комплексів та об’єктів, який затверджено наказом Мінприроди №80 від 06.03.2018 року, проведено засідання науково-технічної ради Парку та затверджено ряд нормативних актів щодо впорядкування рекреаційної діяльності НПП, а саме:

  1.Порядок визначення суб’єктів господарювання, які провадитимуть туристичну діяльність на рекреаційних пунктах в межах територій та об’єктів НПП «Білобережжя Святослава».

  2.Правила провадження туристичної діяльності на рекреаційних пунктах НПП «Білобережжя Святослава».

  А також визначено місця розташування рекреаційних пунктів та їх кількість.

  Шановні гості та відвідувачі НПП «Білобережжя Святослава», служба державної охорони Парку звертає Вашу увагу на заборону розміщення наметів поза межами рекреаційних пунктів.

   

  ЗАТВЕРДЖЕНО

  Засіданням НТР №1 від 15.03.2018 року

   

  Правила провадження туристичної діяльності на рекреаційних пунктах

  НПП «Білобережжя Святослава»

  Рекреаційний пункт – визначене територіально, обладнане місце відпочинку, призначене для розміщення рекреантів в наметах.

  Розміщення наметів поза рекреаційними пунктами забороняється.

  Місце розташування та можлива рекреаційна ємність рекреаційних пунктів визначається адміністрацією парку на основі щорічних моніторингових спостережень за антропогенним навантаженням на місця розташування рекреаційних пунктів. Територія рекреаційного пункту позначається межовими знаками.

  Вимоги щодо обладнання рекреаційного пункту:

  Рекреаційний пункт обов’язково повинен бути обладнаний навісами від сонця, облаштованими місцями для розведення вогнищ, кабінками для переодягання, сміттєзбірниками для роздільного збору відходів, палатками для розміщення рекреантів та туалетами з герметичним ємностями. У разі необхідності та за умови оформлення дозвільних документів у відповідності до чинного законодавства, рекреаційний пункт може бути обладнано свердловиною, душовими кабінками та місцем для харчування рекреантів, які розміщуються виключно у даному рекреаційному пункті. Розміщення будь-яких інших об’єктів інфраструктури погоджується з адміністрацією парку.

  Суб’єкт, що провадить діяльність рекреаційного пункту зобов’язаний:

  • Облаштовувати рекреаційний пункт відповідно до встановлених вимог;
  • Забезпечувати своєчасне збирання, сортування, видалення та захоронення твердих побутових відходів, що можуть утворюватися у наслідок функціонування рекреаційного пункту;
  • Забезпечувати облаштування герметичних вигрібних ям для рідких відходів, які можуть утворюватись у наслідок функціонування рекреаційного пункту, їх своєчасне знешкодження та захоронення;
  • У разі виявлення порушень природоохоронного законодавства, правил протипожежної безпеки, суб’єкт господарювання зобов’язаний повідомити про це представника служби державної охорони парку;
  • Дотримуватись режиму охорони об’єкту природно-заповідного фонду;
  • Не здійснювати будь-яку діяльність, яка негативно впливає або може негативно впливати на стан природних та історико-культурних комплексів та об’єктів чи перешкоджає їх використанню за цільовим призначенням;
  • Забезпечувати належні санітарні умови розміщення рекреантів;
  • Забезпечувати безпеку життєдіяльності рекреантів.

  У разі не виконання встановлених зобов’язань, або договірних зобов’язань суб’єктами, що провадять діяльність рекреаційного пункту на підставі договору з адміністрацією пару, договори можуть бути розірвані в односторонньому порядку за ініціативи адміністрації парку. Важливою підставою розірвання договору, або підставою відмови у його подовжені на наступний сезон є зафіксовані факти порушення природоохоронного законодавства суб’єктом господарювання.

  Платіжні реквізити

   

  ЗА ЕКСКУРСІЮ

  НПП “Білобережжя Святослава”

  Код ЄДРПОУ: 38086503

  р/р 31253278181384

  в Держказначейський службі України

  м.Київ МФО 820172

  ЗА НАДАННЯ ПОСЛУГ З ОРГАНІЗАЦІЇ ВІДПОЧИНКУ ТА ІНШИХ ВИДІВ РЕКРЕАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

  р/р 31250278281384

  в держказначейський службі України

  м.Київ МФО 820172

   

  Комментарии закрыты.