ПІДГОДІВЛЯ ДИКИХ ТВАРИН – ЗАПОРУКА ЇХНЬОГО ЗБЕРЕЖЕННЯ
Незабаром прийде зима, а з настанням холодів та снігопадів суттєво ускладнюється виживання диких тварин у природному середовищі. Взимку шукати природний корм для тварин важко, адже земля замерзає, а рослинність вкривається снігом. Тому, задля, полегшення життя мешканцям дикої природи, СЛУЖБОЮ ДЕРЖАВНОЇ ОХОРОНИ НПП “БІЛОБЕРЕЖЖЯ СВЯТОСЛАВА” готуються до настання лютих холодів годівниці. Завданням відділу є не приручення тварин, а допомога їм в складний період. Підгодівля взимку – важливий захід, який проводиться щорічно. Кожний рік оновлюються вже встановленні годівниці та встановлюються нові.
![](https://www.belosvyat.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/19-1-768x1024.jpeg)
![](https://www.belosvyat.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/изображение_viber_2023-06-22_19-06-09-253-1-768x1024.jpg)
Комментарии закрыты.