Участь у семінарі
![](https://www.belosvyat.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1710423796-9-1024x885.jpeg)
![](https://www.belosvyat.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1710423796-7.jpeg)
![](https://www.belosvyat.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1710423796-6.jpeg)
![](https://www.belosvyat.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1710423796-5.jpeg)
![](https://www.belosvyat.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1710423796-4.jpeg)
![](https://www.belosvyat.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1710423796-3.jpeg)
![](https://www.belosvyat.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1710423796-2.jpeg)
![](https://www.belosvyat.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1710423796-1.jpeg)
![](https://www.belosvyat.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1710423796-567x1024.jpeg)
14.03.2024 працівниками служби державної охорони НПП «Білобережжя Святослава» була прийнята участь у семінарі, організованого Міндовкілля разом з Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління, за підтримки Державної служби України з питань праці. Семінар проводився з метою ознайомлення працівників установ природно – заповідного фонду, що належать до сфери управління Міндовкілля та працівників Департаменту природно-заповідного фонду та біорізноманіття Міндовкілля з новим нормативно-правовим актом з охорони праці (НПАОП), а саме з «Мінімальні вимоги щодо безпеки і здоров’я на роботі працівників лісового господарства та під час виконання робіт із зеленими насадженнями», затвердженого наказом Міністерства економіки України» від 27.11.2023 №17953.
Лісове господарство, яке є однією з найбільш травмонебезпечних галузей, отримало новий рівень захисту, завдяки затвердженим вимогам, щодо безпеки праці.
Відділ державної охорони
Комментарии закрыты.