Навчання щодо ВНП
![](https://www.belosvyat.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1709224654-1-3-1024x768.jpeg)
![](https://www.belosvyat.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1709224654-4-1024x768.jpeg)
![](https://www.belosvyat.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1709224653-2-3-1024x768.jpeg)
Сьогодні 29.02.2024 з особовим складом служби державної охорони НПП “Білобережжя Святослава проведено заняття головним інспектором ВТР та РН МРУ ГУ ДСНС України у Миколаївській області Петровським Євгеном Васильовичем, щодо недопущення випадків смертей і травмування від мін та ВНП та задля підвищення обізнаності, щодо ризиків від вибухонебезпечних предметів і формування навичок правильної поведінки при виявлені небезпечних предметів.
![](https://www.belosvyat.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1709219710-3-1-1024x768.jpeg)
![](https://www.belosvyat.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1709219710-1-1024x768.jpeg)
![](https://www.belosvyat.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1709224653-3-1024x768.jpeg)
![](https://www.belosvyat.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/АСУ_Навчання_EORE_130722_page-0014-1-1024x731.jpg)
Остані відгуки