Остані відгуки
  May 2024
  M T W T F S S
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031  
  Архів

  Екологічно-інформаційна кампанія “Безбар’єрність – зручно всім” в Білобережжі

  В рамках екологічно-інформаційної кампанії “Безбар’єрність – зручно всім!”, екомарафону “Весна іде …” та екоосвітньої програми “Відчуй природу на дотик” у КЗ “Немирівська спеціальна школа” Вінницької обласної Ради, відбувся екологічно-освітньо-розважальний захід “КульбабаБум”.

  Зібравшись на шкільній галявині, учні 1 класу із задоволенням спостерігали цвітіння весняно-сонячних квітів, якими просто було “усіяно” все навколо.

  Ця жовто-гаряча квітка має безліч назв: “маївка”, “чичик”, “дикий молочай”, “летючка”, “бабка”, …Але більшість цю квітку називають просто: “КУЛЬБАБА”.

  З давніх-давен цією квіткою не лише милувалися. З неї виготовляли ліки, готували смачні страви, заварювали ароматний чай.

  Також ці квіти, наші прабабусі, вплітали у вінок, яким прикрашали себе не лише на свята. Тож учасники заходу вирішили підтримати давню національну традицію наших пращуріа із плетіння вінків і назбирали букети для їх виготовлення.

  Ці яскраво-жовті квіти, гармонійно переплітаючись разом із пахучими травами, в руках юних майстинь перетворилися на дуже гарну стародавню етнічну прикрасу – український вінок.

  ЛЮБИЙ ДРУЖЕ!

  Коли ти залишаєшся наодинці з Природою спробуй, через дотик, ВІДЧУТИ ЇЇ СИЛУ ТА МУДРІСТЬ, і пригадати нашу давню традицію.

  Відділ рекреації та еколого-освітньої роботи

  Комментарии закрыты.