Травень 2026
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Архів

Daily Archives: 15 Травня, 2026

Відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між НПП “Білобережжя Святослава” та Миколаївським районним сектором №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях

Сьогодні, 15 травня, відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Національним природним парком «Білобережжя Святослава» (в.о.директора Вікторія ПЕТРЕНКО) та Миколаївським районним сектором №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях (Євдокія БЄЛЯЄВА). В рамках Меморандуму передбачено складання планів спільних дій та проектної діяльності, здійснення відповідно до компетенції Сторін заходів, спрямованих на надання допомоги (послуг), які сприятимуть ресоціалізації суб’єктів пробації, організація та проведення науково-практичних конференцій, круглих столів, тренінгів, семінарів, акцій, екскурсій та інших спільних заходів з питань, що стосуються пробації та надання допомоги (послуг) суб’єктам пробації.

Адміністрація НПП “Білобережжя Святослава”

У Рибаківському ліцеї проведено пізнавальний захід до Дня любові до дерев

До Дня любові до дерев, яке щорічно відзначають 16 травня, у Рибаківському ліцеї провідним фахівцем з екоосвіти НПП «Білобережжя Святослава» проведено цікавий та пізнавальний захід. Учні прослухали захопливу історію про значення дерев у природі та житті людини, дізналися, чому дерева називають «легенями планети» та як важливо берегти природу.

🍃 Особливою частиною заходу стало створення «Дерева бажань». Діти із задоволенням писали свої мрії, побажання та теплі слова, прикрашаючи символічне дерево добра й надії.

🌱 Такі заходи формують у дітей любов до природи, відповідальність за довкілля та бажання робити світ зеленішим і кращим.

Відділ еколого-освітньої роботи та рекреації НПП “Білобережжя Святослава”