Відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між НПП “Білобережжя Святослава” та Миколаївським районним сектором №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях
Сьогодні, 15 травня, відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Національним природним парком «Білобережжя Святослава» (в.о.директора Вікторія ПЕТРЕНКО) та Миколаївським районним сектором №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях (Євдокія БЄЛЯЄВА). В рамках Меморандуму передбачено складання планів спільних дій та проектної діяльності, здійснення відповідно до компетенції Сторін заходів, спрямованих на надання допомоги (послуг), які сприятимуть ресоціалізації суб’єктів пробації, організація та проведення науково-практичних конференцій, круглих столів, тренінгів, семінарів, акцій, екскурсій та інших спільних заходів з питань, що стосуються пробації та надання допомоги (послуг) суб’єктам пробації.



Адміністрація НПП “Білобережжя Святослава”
У Рибаківському ліцеї проведено пізнавальний захід до Дня любові до дерев
До Дня любові до дерев, яке щорічно відзначають 16 травня, у Рибаківському ліцеї провідним фахівцем з екоосвіти НПП «Білобережжя Святослава» проведено цікавий та пізнавальний захід. Учні прослухали захопливу історію про значення дерев у природі та житті людини, дізналися, чому дерева називають «легенями планети» та як важливо берегти природу.
Особливою частиною заходу стало створення «Дерева бажань». Діти із задоволенням писали свої мрії, побажання та теплі слова, прикрашаючи символічне дерево добра й надії.
Такі заходи формують у дітей любов до природи, відповідальність за довкілля та бажання робити світ зеленішим і кращим.



Відділ еколого-освітньої роботи та рекреації НПП “Білобережжя Святослава”
